Hodinky Redmi Watch 4 představeny! Jsou vybaveny systémem HyperOS, vypadají skvěle a stojí málo

xiaomi redmi watch 4
  • Xiaomi na včerejší konferenci odhalilo nové produkty Redmi
  • Hlavní slovo měly telefony řady Redmi K70
  • Mimo něj se ale odhalily například hodinky Redmi Watch 4

Společnost Xiaomi včera večer uspořádala v Číně velkou konferenci, hlavním tahákem byla řada telefonů Redmi K70, mimo ní se však odhalila také bezdrátová sluchátka Redmi Buds 5 Pro, laptopy Redmi Book a hodinky Redmi Watch 4, které nabízejí za málo peněz slušnou porci muziky.

Rozdílů v designu si lze všimnout na první pohled. Oproti Redmi Watch 3 vypadá novinka mnohem hodnotněji a vzhledem připomíná Apple Watch Ultra. Zároveň jde o první hliníkové hodinky Redmi, které navíc disponují certifikací do 5 ATM. Na poměry hodinek zde nalezneme velký 1,96palcový AMOLED displej s rozlišením 390 x 450 pixelů, 60Hz obnovovací frekvencí a maximálním jasem 600 nitů. Nechybí samozřejmě ani funkce Always-On.

hodinky redmi watch 4 displej

Softwarovou stránku zaštiťuje systém HyperOS, hodinky umí samozřejmě sledovat hromadu zdravotních aktivit, ať je řeč o tepové frekvenci, kyslíku v krvi, stresu nebo spánku a to včetně fází. Sportovci pak ocení přes 150 sportovních režimů, 470mAh baterie zaručí až 10 dní při používání s Always-On a neustálým měřením srdečního tepu, pokud byste tyto funkce vypnuli, dostanete se prý až na 20 dní.

redmi watch 4 hodinky náramky

V Číně se novinka prodává za 500 CNY, což vychází asi na 1 570 korun bez daně. Dá se očekávat, že se objeví i v Evropě, jelikož Redmi Watch 3 se na našem trhu také prodávají.

Jak se vám líbí nové hodinky Redmi Watch 4?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)