TOPlist

Do ČR míří Redmi Watch 3. Pro nejrychlejší budou za 1 999 Kč

Redmi Watch 3 čr cena parametry

Společně s telefony ze série Redmi Note 12 představila čínská společnost Xiaomi také nové chytré hodinky Redmi Watch 3. Novinka má 1,75″ AMOLED displej, možnost záznamu pro více než 120 pohybových aktivit (šest jich umí automaticky rozpoznat a spustit), vestavěný GPS modul, přes 200 ciferníků a výdrž až 12 dní při běžném používání. Standard 5ATM zajišťuje možnost použití třeba i při plavání.

Ze zdravotních analýz jsou k dispozici třeba monitorování kyslíku v krvi, srdečního tepu či spánku. V rámci komunikace s telefonem hodinky nabídnou nejen notifikace, ale díky vestavěnému reproduktoru s mikrofonem také volání přes Bluetooth.

Redmi Watch 3 čr cena parametry barvy

Hodinky Redmi Watch 3 budou na našem trhu v prodeji od 27. března 2023 v oficiálním e-shopu Xiaomi a prostřednictvím dalších oficiálních prodejních kanálů. Do 10. dubna 2023 budou ke koupi za zaváděcí cenu 1 999 Kč. Poté bude jejich standardní cena 2 199 Kč. Na výběr jsou standardní barevné verze Black a Ivory a k nim dva další řemínky v zeleném a tyrkysovém provedení.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí nové Redmi Watch 3?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)