Řada Redmi Note 12 přijde velice brzy. Máme další podrobnosti

xiaomi redmi note 11

Xiaomi sice představilo řadu Redmi Note 11 pro Evropu teprve relativně nedávno, ale už se začíná spekulovat o řadě Redmi Note 12. Ta bude stejně jako v prvním případě jako první představena v Číně a dá se očekávat, že se budou lišit (stejně jako v prvním případě) specifikace. Nyní unikají poměrně zajímavé informace, jelikož dva mobily z této řady byly spatřeny na certifikačním úřadě TENAA.

Řada Redmi Note 12 přijde již v květnu

O screenshoty se podělil leaker Digital Chat Station a sociální síti Weibo. Telefony mají číselné označení 22041216C a 22041216UC, přičemž oba dva mají identické rozměry (163,64 x 74,29 x 8,8 mm) i velikost displeje, která činí 6,6 palce. Co se týče baterií, první model disponuje 4980mAh akumulátorem, zatímco ten druhý 4300mAh baterií. V obou můžeme počítat s Androidem 12.

Informace, které zatím potvrzené nejsou říkají, že bude pod kapotou obou telefonů tikat čipset MediaTek Dimensity 1300, což je velice solidní čipset, zvlášť pak na střední třídu. Minimálně tyto telefony se mají oficiálně ukázat již v květnu.

Jak se těšíte na řadu Redmi Note 12?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)