Oblíbený Redmi Note 10 Pro se dočká nástupce ještě v květnu. Co o něm víme?

redmi note 10 pro

Okolo další řady Redmi Note se v posledních týdnech pohybuje spousta spekulací, ale také oficiálních informací. Ty před nějakým časem nastartoval generální ředitel společnost Redmi, Lu Weibing. Fanoušky rovněž vyzval, aby firmě pomohli s označením chystaných telefonů a vypadá to, že je konečně jasno.

Redmi Note 11T bude představeno ještě tento měsíc

Původně se hovořilo o tom, že se bude řada označovat prostě jako Redmi Note 12. Nakonec se ale firma zřejmě rozhodla pojmenovat ji Redmi Note 11T, jelikož dnes oznámila, že ještě v květnu představí v Číně telefon Redmi Note 11T Pro. Dá se tedy očekávat, že uvidíme i klasické Redmi Note 11T.

redmi note 11t pro

Ve stejném příspěvku se uvádí, že zařízení poskytne skvělý výkon ve všech ohledech. O ten se postará dle všeho čipset Dimensity od MediaTeku. Weibing rovněž sdělil, že půjde o plnohodnotného nástupce dodnes populárního telefonu Redmi Note 10 Pro.

Máte rádi řadu Redmi Note?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)