TOPlist

Starší, ale stále oblíbená řada Redmi Note 11 dostává HyperOS!

redmi note 11 hyperos aktualizace
  • Nadstavba HyperOS míří do trojice starších telefonů Redmi
  • Bohužel bude však postavena okolo Androidu 13
  • V tuto chvíli je k dostání pouze v programu Mi Pilot

Společnost Xiaomi aktualizovalo v tuto chvíli desítky různých zařízení na nový HyperOS, který je většinou postavený okolo Androidu 14. Aktualizována byla většina vlajkových lodí i vyšší střední třída, nyní se update dostává do stále populárních mobilů, které ve své době nabízely velmi dobrý poměr mezi cenou a výkonem. Řeč je o řadě Redmi Note 11, konkrétně o telefonech Redmi Note 11, Redmi Note 11 NFC a Redmi Note 11 Pro (4G). Zároveň je ale potřeba počítat s tím, že u všech tří kousků bude nadstavba postavena okolo staršího Androidu 13..

Nový systém je v tuto chvíli k dispozici pouze těm uživatelům, kteří jsou zaregistrování v beta programu Mi Pilot. Telefony byly uvedeny na trh v roce 2022, přičemž po vybalení z krabičky nabízely rozhraní MIUI 13 postaveno okolo Androidu 11. Dvě aktualizace Androidu nejsou zrovna chvályhodné, ale čínská firma se na podporu hodně zaměřuje až poslední rok, takže nezbývá než doufat, že v budoucnu nabídne i u levných telefonů delší životnost.

hyperos redmi note 11

Co se týče novinek, lze počítat s těmi, které přímo souvisí s HyperOS, ale nikoliv Androidem 14. Můžeme se tedy těšit třeba na nové písmo Mi Sans, ale také široké možnosti personalizace zamykací obrazovky. Na HyperOS jsme se ostatně podívali už dříve v samostatném článku.

Používáte stále Redmi Note 11? Jak jste s ním spokojení?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)