TOPlist

Redmi K20 se má v Evropě prodávat pod názvem Xiaomi Mi 9T

xiaomi redmi k20 xiaomi mi 9t

Xiaomi včera představilo dlouho očekávané telefony řady Redmi K20. Oba telefony v této řadě mají hodně agresivní cenu. Přímo při představení se mluvilo pouze o čínském trhu a nyní už pravděpodobně známe důvod. Telefony se totiž s velkou pravděpodobností budou v Evropě prodávat jako Xiaomi Mi 9T.

Xiaomi Mi 9T a Mi 9T Pro mají být přestrojené Redmi K20 telefony

O telefonu Xiaomi Mi 9T se mluvilo už dříve, spekulace směřovaly k tomu, že má jít o speciální edice Mi 9 s větším pamětí a průhlednými zády. Nakonec to nebude tak daleko od pravdy, vzhledem k tomu, že Redmi K20 toho má opravdu hodně společného s Mi9. Vidět bychom měli Xiaomi Mi 9T což bude Redmi K20, ale i Xiaomi Mi 9T Pro, tedy vybavenější verze telefonu.

Xiaomi Redmi k20 Pro design

O prodeji těchto telefonů se mluví hlavně ve spojitosti s Ruskem a Polskem. Právě Polsko dává velkou naději tomu, že se tak stane i v Česku. Obě země totiž spadají do stejné distribuce. Tento krok nicméně může ovlivnit cenu telefonu, která může být vyšší než u Mi 9, protože se na telefon může nahlížet jako na vylepšenou verzi Xiaomi Mi 9. Na oficiálně ceny v Evropě si však musíme počkat minimálně do června.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Vadí vám evropské přejmenování telefonu Redmi?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)