Redmi EarBuds 2C oficiálně: levná bezdrátová sluchátka s dobrou výdrží

Redmi EarBuds 2C oficiálně

Společnost Redmi oficiálně představila novou verzi bezdrátových sluchátek EarBuds 2C. Kromě nich přichází také drátová sluchátka SonicBass. Mají toho společného poměrně dost – dobrou cenu, design schopný odolat vodě i potu a také schopnost dvojitého párování. My si dnes představíme první jmenovaný model. Pojďme tedy na to.

Redmi EarBuds 2C oficiálně

Jak jsme již zvyklí, Redmi EarBuds 2C přichází s plastovým pouzdrem, které je dokáže nabít až na 12 hodin poslechu. Kromě dobré výdrže baterie zde máme také ovládání skrz dotyková gesta, které mohou navíc spustit vámi preferovaného asistenta. Párování probíhá skrz Bluetooth 5.0 a také potěší možnost přepínat v režimech mono či stereo, takže je můžete používat nezávisle. Trochu zamrzí absence USB-C, nabíjet budete skrz microUSB port.

redmi earbuds 2C oficiálně

Sluchátka jsou k dispozici pouze v černé barevné variantě, každé sluchátka váží pouze 4,1 gramu a jedná se tak o jedny z nejlehčích sluchátek. Doporučená maloobchodní cena činí 1 499 INR, což je asi 460 korun bez daně. Bohužel o globální dostupnosti zatím nepadla zmínka.

Co by vám na Redmi EarBuds 2C chybělo?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)