Společnost Redmi zítra odhalí herní notebook. Na co se těšit?

redmi herní notebook i5

Některým výrobcům telefonů nestačí pouze toto pole a hrnou se také do oblasti laptopů. Namátkou lze zmínit třeba Huawei, Redmi či Xiaomi. Je to rozhodně dobře. Alespoň pro nás, zákazníky, kteří dostanou větší výběr a zároveň dochází ke snížení cen. Právě Redmi chystá herní notebook, který pomalu vystrkuje růžky.

Společnost před několika hodinami zveřejnila teaser, ve kterém láká na notebook z řady Redmi G, který se oficiálně představí již 14. srpna. Z fotografie můžeme usoudit, že má displej poměrně tenké rámečky, tělo je samozřejmě tlustší. To však nelze považovat za chybu. Tenké herní notebooky se totiž často přehřívají.

redmi herní notebook

Na sociální síti Weibo společnost slibuje právě skvělé chlazení a nekompromisní výkon. Jediné, co zatím víme je, že budou modely poháněny procesory Intel Core i5-10200H a Core i5-10300H. Grafické čipy se pak očekávají RTX 2060 a GTX 1660.

Koupili byste si herní notebook od Redmi?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)