Redmi Book 14 2023 nabídne za málo peněz hodně muziky. Kdy se představí?

xiaomi redmi book 14 2023
  • Xiaomi chystá levný a zároveň výkonný laptop
  • Pochlubí se 13. generací Intel procesorů
  • Nebude mu chybět ani certifikace Intel Evo

Společnost Xiaomi představí již brzy nový notebook, který bude lákat na solidní poměr mezi cenou a výkonem. K dostání bude sice na čínských trzích, ale je velice pravděpodobné, že si ho budeme moci (stejně jako řadu dalších laptopů) objednat třeba i z Aliexpressu.

Nový Redmi Book 14 se odhalí již v pondělí, 22. května a cena se bude pohybovat okolo 4000 juanů, což je v přepočtu asi 12 500 korun bez daně. A specifikace? Těšit se můžeme na procesory Intel Core 13. generace, konkrétně řadu H s TDP 45 W. Sekundovat jim budou operační paměti typu LPDDR5 a také rychlý SSD disk PCIe 4.0. Navíc zde budou volné dva M.2 sloty, takže bude možné si úložiště ještě rozšířit.

Redmi-Book-14-2023

Čínská firma se pochlubila také s chlazením, které bude složeno ze dvou ventilátorů a 8mm tepelných trubek. Laptop bude splňovat také certifikaci Intel Evo, která zaručuje lehkou konstrukci a zároveň solidní výkon. Rozhodně se máme na co těšit. Takto vybavený laptop totiž za podobnou cenu není aktuálně k sehnání. Otázkou zůstává, za kolik se bude prodávat na e-shopech.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si laptop od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)