Další levná Xiaomi sluchátka na obzoru. Chystají se Redmi AirDots 3

Redmi AirDots 3 Bluetooth certifikace

Bezdrátová sluchátka bezpochyby patří mezi nejoblíbenější produkty čínské firmy Xiaomi. Podobně jako u telefonů přitom používá několik druhů označení, ve kterých není v poslední době úplně snadné se vyznat. V kombinacích čísel a písmen v názvech se dá lehce ztratit, nicméně existují i výjimky. Jednu představuje například produktová řada Redmi, ve které se nacházejí levné základní modely. Ta by se měla brzy dočkat třetí generace. Tedy alespoň podle jednoho z názvů sluchátek, která se objevila v jedné z povinných registrací. Konkrétně Bluetooth certifikace ukazuje na Redmi True Buds 2 Pro alias Redmi AirDots 3.

Redmi AirDots 3 Bluetooth certifikace screen

Dokumenty zatím ukazují jen to, že zmíněná sluchátka mají disponovat standardem Bluetooth 5.0 a označením TWSEJ08LS. Jiné specifikace neznáme, ale celkem spolehlivě se dá vsadit na jednoduchý špuntový design, černou a bílou barvu a nízkou cenu. V řadě Redmi se asi nic jiného očekávat nedá. Druhá generace těchto sluchátek byla představena letos v červnu, takže nepočítejme s tím, že by další měla přijít ještě letos. Pokud budou platit termíny z předchozího případu, tak Bluetooth certifikace Redmi AirDots 3 bude předcházet uvedení o cca čtyři měsíce. Dalších levných Xiaomi sluchátek se tak můžeme dočkat někdy v březnu.

Máte nějaká Xiaomi sluchátka? Jak jste spokojení?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)