Redmi Air Dots S: nová bezdrátová sluchátka za necelé čtyři stovky

xiaomi sluchátka

Dceřiná společnost Xiaomi – Redmi dnes představila v Číně bezdrátová sluchátka Redmi Air Dots S TWS. Nový model nepřináší oproti předchozímu žádné designové změny, ovšem nabízí nový režim zvukového výstupu, díky čemuž můžeme poslouchat jen jedno sluchátko. Co dále sluchátka nabídnou?

V Air Dots S mají obě dvě sluchátka samostatné přijímače. Nabízí také rychlejší přenosové rychlosti zvuku, přesto používají Bluetooth 5.0 a ne 5.1, což je trochu překvapení. K dispozici je zde také speciální herní režim s nízkou latencí, který sice nepřenese zvuk tak kvalitně, zato však s co nejmenší odezvou.

Zbytek hardwaru je totožný s loňskými Air Dots včetně potlačení šumu u hovorů, dotykového ovládání či výdrž baterie. Ta vydrží 4 hodiny na jedno nabití, zatímco pouzdro ji dokáže prodloužit až na 12 hodin. Nechybí certifikace IPX4, takže jsou sluchátka odolná proti stříkající vodě. A cena? Ta je 99 CNY, tedy v přepočtu asi 350 korun bez daně. Na globální trh mají dorazit příští měsíc.

Jak se vám líbí Redmi Air Dots S?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)