Xiaomi uvedlo 58palcovou 4K telku Redmi A58 2022. Ceně možná neuvěříte

redmi televize

Společnost Xiaomi na své tiskové konferenci v Číně uvedla hned několik nových produktů včetně nové televize Redmi A58 2022, která má poměrně jednoduchý úkol. Přinést do levného segmentu velkou televizi s chytrými funkcemi a všemi standardy, které bychom od podobného zařízení v letošním roce očekávali.

Redmi A58 2022 nabízí za málo peněz hodně muziky

Televizor Redmi A58 2022 se chlubí 58palcovým 4K displejem (3840 x 2160 pixelů) a firma se nechala slyšet, že dokáže zobrazit více než 1 miliardu barev. Obnovovací frekvence je pak standardních 60 Hz, což pro vás ale bude vcelku dobře pochopitelné, až se dovíte, kolik toto zařízení v Číně stojí. Potěší také velice tenké kovové rámečky, přičemž displej pokrývá 95,4 % přední strany.

Pod kapotou tiká blíže nespecifikovaný čtyřjádrový čipset v kombinaci s 1,5 GB operační paměti RAM a pro aplikace či média je připraveno 8 GB flash úložiště. O zvuk se starají dva 10W reproduktory, nechybí dva USB porty, dva HDMI porty nebo Ethernet. Pokud dáváte ale přednost bezdrátovým technologiím, samozřejmě nechybí Wi-Fi či Bluetooth.

V tuto chvíli si lze televizi v předobjednat za cenu 1599 juanů, což je asi 5 600 Kč bez daně. Standardně se pak bude prodávat za 1 999 juanů, což je asi 7 000 Kč bez daně. V tuto chvíli tedy můžeme pouze doufat, že se časem objeví třeba na Aliexpressu. O globální dostupnosti totiž firma nehovořila.

Jakou máte doma televizi?

Zdroj: notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)