Nástupce oblíbené hry Plague Inc. vychází zdarma na Androidu: Už ale bez vyhubení lidstva

rebel inc. android

Ndemic Creations je oblíbené vývojářské studio, které stojí za strategií Plague Inc. V této hře jste hráli za bakterii, vir, parazit nebo plíseň a cílem bylo postupně vyhubit celé lidstvo. Nyní společnost vydala duchovního nástupce s názvem Rebel Inc. Principy hry jsou obdobné, akorát je nyní cílem stabilizovat pět zemí. A to prostřednictvím politického umu, nebo vojenské síly.

Rebel Inc. přenáší známou hratelnost do nového světa

Potěší to, že hra je zdarma ke stažení. Ve hře ale existují dodatečné nákupy za reálné peníze. Ty se používají hlavně k odblokování obsahu dříve, než byste normálně mohli. Existuje i možnost koupení prémiové verze za cca 80 Kč. Pokud tuto částku zaplatíte, odstraní se vám reklamy, můžete hru zrychlit, najímat poradce apod. Jak to vypadá, můžete vidět níže na videu a screenshotech.

Rebel Inc. – Gameplay Trailer

Rebel Inc. - Gameplay Trailer

Původní hra Plague Inc. byla za posledních 7 let stažena na více než 50 milionů zařízení a i přesto si udržuje skvělé hodnocení 4,5. I kvůli tomu máme od novinky Rebel Inc. vysoká očekávání. Průměrné hodnocení u Rebel Inc. je momentálně 4,7, i když hru samozřejmě hodnotilo mnohem méně lidí. Nakročeno má ale slušně a určitě se ji budeme ještě věnovat v samostatném podrobnějším článku.

Rebel Inc.
Rebel Inc.

Vyzkoušeli jste Rebel Inc.? Jak se vám nová hra líbí?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)