Realme X3 SuperZoom specifikace: 120 Hz displej i solidní výkon

realme x3 superzoom

Evropská pobočka značky Realme nám poskytla několik plakátů, které potvrzují specifikace chystaného Realme X3 SuperZoom a také datum představení. Většina z těchto specifikací a dalších informací již unikla dříve, ale nyní to máme oficiálně.

Realme X3 SuperZoom specifikace

Telefon bude oficiálně představen 26. května. Poběží v něm čipset Snapdragon 855 Plus. Co se týče výkonu, v AnTuTu má telefon první příčku, alespoň co se tohoto čipsetu týče. Stojí za tím nejspíš povedená optimalizace softwaru. Přední stranu pak pokryje displej se 120 Hz odezvou a vzhledem k tomu, že bude čtečka otisků prstů na boku se nejspíše jedná o LCD panel.

Z designového hlediska pak bude telefon velice podobný Realme X2. V displeji však nalezneme průstřel namísto kapkovitého výřezu. O ceně ani dostupnosti prozatím nemáme žádné informace, ovšem telefonu se dočkáme již zítra, kde bude vše upřesněno.

Koupili byste si telefon od Realme?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)