Realme X3 SuperZoom oficiálně: zajímavá cena, periskop, 120 Hz displej a dobrý výkon

realme x3 superzoom

Společnost Realme dnes oficiálně představila telefon X3 SuperZoom. Vzhledem k tomu, že bylo ještě před samotným uvedením známo spoustu detailů i specifikací nás společnost však ničím nepřekvapila. Pojďme se na něj tedy podívat.

Realme X3 SuperZoom oficiálně

SuperZoom nemá v názvu telefon jen tak. Objektiv s 8x 122mm a 5x periskopovým zoomem dokáže softwarově zachytit skrz hlavní 64 megapixelový senzor až 60x hybridní zoom. Nalezneme zde rovněž 8 megapixelovou ultraširokoúhlou a 2 megapixelovou makro kamerku. Hlavní snímač kromě zoomu nabízí také režim Nightscape 4.0 a režim Pro, ve kterém si můžete manuálně pohrát s nejrůznějšími nastaveními jako je ISO, rychlost závěrky, vyvážení bílé, ostření atp.

Přední stranu telefon pokrývá 6,57″ IPS LCD displej s rozlišením 2400 x 1080 pixelů a obnovovací frekvencí 120 Hz. Narušuje jej průstřel v levém horním rohu, kde se ukrývá 32 megapixelová selfie kamerka a 8 megapixelová ultraširokoúhlá čočka. Čtečku otisků prstů nalezneme na pravém boku. Realme se pochlubilo tím, že je schopna odemknout telefon za 0,3 sekundy. Srdcem telefonu je pak čipset Qualcomm Snapdragon 855 Plus, kterému sekunduje 12 GB RAM. Předobjednávky začínají již dnes, přičemž k prvním zákazníkům se telefon dostane 2. června. Na výběr dostaneme pouze z jedné varianty – 12 / 256 GB a výrobce si jej cení na 499 EUR, tedy asi 13 500 korun bez daně.

Přijde vám cena za telefon zajímavá?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)