Realme se designových experimentů nebojí. Po cibuli a česneku je inspirací beton a cihly.

Realme X2 Pro Master Edition titul

Smartphony společnosti Realme sice u nás stále oficiálně nekoupíte, přesto jim jednou za čas věnujeme pozornost – zejména kvůli skvělému poměru cena/výkon. Nyní nás však tento příbuzný společnosti OnePlus zaujal svým TOP modelem Realme X2 Pro ve speciální “Master Edition”.

Realme X2 Pro Master Edition

Společnost Realme uvedením této speciálni edice navazuje na předešlý model Realme X, pro jejichž barevné varianty se staly inspirací cibule a česnek. Stejně jako za předešlou, i za současnou speciální edicí TOP modelů Realme stojí japonský designér Naoto Fukasawa. Ten si i tentokrát vzal inspirací z věcí, se kterými přicházíme denně do styku. Od kuchyňských ingrediencí však zamířil ke stavitelství a design telefonů Realme X2 Pro Master Edition je tak inspirován betonem a červenou cihlou.

Realme X2 Pro Master Edition

Na zádech obou variant tohoto smartphonu nalezneme, stejně jako v případě standardní verze, tvrzené sklo Corning Gorilla Glass 5. V případě Realme X2 Pro Master Edition je však sklo doplněno o soft touch povrch. Logo výrobce společně s podpisem designéra je pak do skla gravírováno pomocí laseru. Musíme uznat, že výsledný design má něco do sebe. Nejen, že vypadá i přes svou jednoduchost zajímavě, ale především bude telefon o poznání příjemnější na úchop. Otázkou je kvalita a odolnost vrstvy nanesené na skle. Teoreticky by totiž záda mohla lépe odolávat drobnému poškození než samotné sklo.

Realme X2 Pro Master Edition vs standardní verze

Co se týče hardwarové vybavenosti, jedná se o standardní Realme X2 Pro. Spolehnout se tak můžeme na přítomnost výkonného chipsetu Qualcomm Snapdragon 855+12 GB RAM a 256 GB interního úložiště. Displej je 90Hz Super Amoled s 6,5″ úhlopříčkou a na zádech je nachystána čtveřice fotoaparátů v čele s 64 MPx primárním snímačem. Baterie disponuje kapacitou 4 000 mAh a podporuje 50W rychlé nabíjení Super WOOC.

Uvítali byste podobné provedení zad i na svém smartphonu?

Zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)