realme TechLife Robot Vacuum je nový robotický vysavač za zajímavou cenu

realme vysavač

Na nedávné konferenci společnosti realme jsme se kromě modelu realme GT a uvedení chytrých hodinek realme Watch 2 na globální trh dočkali také vysavače realme TechLife Robot Vacuum. Jde o vůbec první zařízení kategorie TechLife. Pojďme si o něm tedy něco říct.

Vysavač realme TechLife Robot Vacuum

Robotický vysavač realme TechLife Robot Vacuum využívá LiDAR skener a dalších 38 senzorů pro přesné mapování svého okolí. Vysavač umí dokonce v reálném čase rozpoznat, který povrch zrovna uklízí a na základě toho zvýší svůj sací výkon v místech, kde by se mohl zachytávat prach či jiná špína. Uvnitř se nachází 5 200 mAh baterie, která vydrží na jedno nabití až 300 minut. Samozřejmostí je pak podpora Google Asistenta a Amazon Alexa.

Maximální sací (či mopovací) výkon pak činí 3000 Pa, takže je schoepn vyčistit velké množství nečistot a přitom nepřesáhne hlasitost 55 dB. Vysavač lze ovládat přes aplikaci realme Link a lze v něm plánovat úklid. Cena činí na 279 EUR (do 25. června), tedy asi 7 100 korun. Objednávat jej můžete na oficiálním webu realme.

Jak se vám líbí vysavač od realme?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)