Naruto edice realme GT Neo3 vypadá skvěle. Dostanete k ní hned několik dárků

realme gt neo3 naruto

Není to tak dávno, co realme ukázalo novinku realme GT Neo3, který se chlubí solidním výkonem a hned 150W nabíjením. Nyní firma láká na kolaboraci tohoto modelu se slavným anime seriálem Naruto. Specifikace jsou pochopitelně identické, ale design a balení mobilu se změnilo k nepoznání.

realme GT Neo3 vychází ve speciální edici Naruto

Zadní strana se chlubí oranžovou a černou barvou, přičemž vše trochu rozbourává stříbrný kovový modul fotoaparátů. Nalezneme v něm také vyryté logo, které je pro Naruta ikonické. Jak jsme již naznačili v úvodu, realme si dalo poměrně dost záležet na balení. Není to totiž klasická papírová krabička, nýbrž svitek, ve kterém se nachází parádní pouzdro, sponka na vysunutí je rovněž znak Naruta a 150W nabíječka se nese v duchu barev telefonu.

K dispozici je také 10 000mAh powerbanka s podporou 33W nabíjení a samotný telefon se může pochlubit hned několika tapetami a exkluzivními zvuky.  V tuto chvíli se tato verze prodává v Číně za cenu 2 799 CNY, což je asi 9 500 Kč bez daně. Evropské ceny bohužel firma u představení neupřesnila.

Realme GT Neo 3 Naruto Special Edition, Amazing Unboxing & Full Tour, 160W Charging

Realme GT Neo 3 Naruto Special Edition, Amazing Unboxing & Full Tour, 160W Charging

Sledovali jste seriál Naruto?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)