TOPlist

Další zabiják vlajkových lodí míří do Evropy. Co čekat od realme GT Neo2?

realme gt neo2

Společnost realme představila dalšího zástupce řady GT, realme GT Neo2 v Číně a Indii a nyní máme konečně potvrzeno, že se dostane i na evropské trhy. Na představení by mělo dojít podle jednoho z leakerů již 15. listopadu, tedy příští pondělí.

realme GT Neo2 míří do Evropy

Na svou obhajobu leaker zveřejnil i oficiálně vypadající prospekt a rovnou zveřejnil také ceny spolu s barevnými a paměťovými variantami. Základní 8/128GB verze v Evropě vyjde na 449 EUR, což  je asi 11 300 korun, pokud byste měli zájem o 12/256GB verzi, ta vychází na 549 EUR, tedy asi 13 800 korun. Telefon realme GT Neo2 se může pochlubit 6,62″ AMOLED panelem s Full HD+ rozlišením, 120Hz obnovovací frekvencí i podporou HDR10+.

Pod kapotou pak tiká čipset Qualcomm Snapdragon 870 a na zadní straně nalezneme tři fotoaparáty v čele s hlavním 64Mpx snímačem. Půjde tedy opět o velmi zajímavé zařízení se skvělým poměrem cena/výkon.

realme GT Neo2 míří do Evropy

Jak se na realme GT Neo2 těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)