Realme GT Neo 3 má nejrychlejší nabíjení na světě. V ČR ho exkluzivně koupíte u jediného prodejce

Realme_GT_Neo_3_modra_bila_cerna

Komerční článek

Do Česka zamířil smartphone s nejrychlejším nabíjením na světě. Řeč je o novém Realme GT Neo 3, který se může pochlubit nejvýkonnějším 150W nabíjením. Novinku nabízí na českém trhu exkluzivně Mobil Pohotovost, kde si ji můžete od dnešního dne výhodně předobjednat. K telefonu navíc dostanete bonus 2 000 Kč.

Extrémně rychlé nabíjení

Realme GT Neo 3 má rozhodně čím zaujmout. Tím nejzajímavějším je bezpochyby podpora bezkonkurenčního rychlonabíjení o výkonu 150W. Na 50 % se tak telefon nabije za pouhých 5 minut. A z 0 na 100 % ho nabijete za úctyhodných 15 minut. To vše samozřejmě s výkonným adaptérem, který je součástí balení. Realme_GT_Neo_3

Ovšem i ostatní parametry má Realme GT Neo 3 velmi zajímavé. Pochlubit se může Super AMOLED displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz a zabudovanou čtečkou otisků prstů, stereo reproduktory, 12GB RAM, 256GB úložištěm, podporou 5G sítí a v neposlední řadě také trojicí fotoaparátů s hlavním 50Mpx snímačem Sony s optickou stabilizací. Opomenout bychom neměli ani fakt, že GT Neo 3 je první telefon v Evropě s výkonným procesorem Dimensity 8100 od MediaTeku, který v benchmarcích dosahuje nadstandardních výsledků.

Předobjednávky exkluzivně u Mobil Pohotovosti

Za cenu 16 990 Kč je Realme GT Neo 3 opravdu lákavou koupí. Předobjednat si ho můžete jedině u Mobil Pohotovost, kde běží exkluzivní předobjednávky, kdy k telefonu navíc dostanete bonus 2 000 Kč. Stačí si telefon objednat na prodejnu a na výkup přinést jakékoli starší zařízení (telefon, tablet, chytré hodinky, notebook, herní konzoli).

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)