TOPlist

Lákavé telefony realme GT Master míří do Evropy. Ceny jsou příznivé

realme gt master ceny

Řada realme GT Master byla před pár dny odhalena spolu s notebookem realme Book a jeden kousek by měl brzy dorazit také k nám do redakce, takže se můžete těšit na recenzi. Spolu s uvedením výrobce odhalil také ceny, které vypadají velice lákavě.

realme GT Master míří do Evropy

realme GT Master bude k dispozici ve variantě 8/256 GB a to za cenu 400 EUR, což je asi 10 000 korun. Může se pochlubit čipsetem Snapdragon 778G, 64MPx hlavním fotoaparátem nebo 120Hz Super AMOLED displejem. Prémiovější realme GT Master Explorer Edition pak bude k dispozici ve variantě 12/256 GB a to za 500 EUR, tedy asi 12 700 korun. Dostanete lepší 50MPx hlavní snímač, výkonnější Snapdragon 870 a rovněž 120Hz Super AMOLED displej.

Můžeme se těšit také na zajímavý design. Oba telefony budou samozřejmě k dispozici i v Česku, během následujících dní bychom se měli dozvědět oficiální české ceny, které se však od těch evropských zpravidla příliš neliší.

Popřemýšlíte o realme GT Master?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)