realme brzy ukáže extrémně výkonný mobil s rychlým nabíjením a solidními foťáky

realme telefon master explorer

Když společnost Qualcomm představila v květnu čipset Snapdragon 8+ Gen1, realme bylo jedním z prvních výrobců, který potvrdil, že se novinka podívá v dohledné době do jednoho z jeho vlajkových mobilů. A nyní se nám odhalil také datum odhalení a název.

realme GT 2 Master Explorer Edition bude odhaleno 12. července

Telefon realme GT 2 Master Explorer Edition bude představen již 12. července v Číně, ale je téměř jisté, že se podívá i na globální trh. Firma tvrdí, že kromě výkonu bude v tomto modelu kladen velký důraz také na design. Podle úniků informací se telefon pochlubí 6,7palcovým AMOLED panelem s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Již zmíněnému Snapdragonu 8+ Gen1 bude dopomáhat až 12 GB RAM a 512GB úložiště.

realme gt 2 master explorer edition

Výdrž prý dostane na starost 5000mAh baterie s podporou 100 či dokonce 150W nabíjení. Co se týče fotovýbavy, hlavní snímač bude disponovat rozlišením 50 Mpx, stejně tak ultraširoký fotoaparát. Samozřejmostí bude také realme UI 3.0 postavené okolo Androidu 12.

Jaký máte názor na telefony od realme?

Zdroj: 91mobiles

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)