Realme chystá herní myš a další příslušenství

realme herní myš

Realme v následujících několika týdnech představí své nové telefony, včetně série Narzo 30. Kromě toho však chystá také herní myš a další herní příslušenství pod značkou Realme Narzo. Co od nich můžeme čekat?

Realme chystá herní myš

Jeden z nejspolehlivějších leakerů Ihsan Agarwal odhalil fotku herní myši a podložky Narzo. Dále je zde ovladač, který vypadá jako nějaký air controller, ovšem s jistotou to říct nemůžeme. Na zadní straně má tlačítko a pokud bychom zapojili trochu fantazie, vypadá podobně jako ovladač k Oculus Quest. Herní myš je na této fotografii až nápadně podobná modelu Logitech G502 Hero. Zatím tedy nevíme, zda mezi sebou firmy nějakým způsobem kooperují, nebo zda ji firma pouze okopírovala.

realme herní myš

Co se týče telefonu Narzo 30, ten byl již spatřen na webu TENAA a už nyní víme, že bude mít 6,5″ displej, 4 880 mAh baterii, podporu 5G sítí a poběží samozřejmě na Androidu 11. Zatím nevíme, zda budou první představené nové telefony či právě toto herní příslušenství.

Jaké herní příslušenství máte doma vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)