Realme C11 zřejmě zamíří brzy do Evropy. Co nabídne telefon za 100 EUR?

realme c11

Společnost Realme oznámila svůj model C11 již na konci června, ovšem dle nejnovějších zpráv zamíří stejný model brzy do Evropy. Telefon vzbudil v zahraničí velkou pozornost a to především díky své nízké ceně a zároveň zajímavé výbavě.

Realme C11 zřejmě zamíří brzy do Evropy

Podle různých zdrojů by se měl telefon začít prodávat v Evropě již v srpnu. Cena bude o něco vyšší, než v případě Indie, kde telefon stojí 7 499 INR, tedy asi 2 300 korun bez daně. V Evropě by se měl telefon pohybovat okolo 100 EUR, tedy asi 2 700 korun a stane se tak velkým konkurentem pro nové Redmi 9A a 9C.

O výkon se v telefonu stará nový čipset MediaTek Helio G35, přičemž mu sekundují 2 GB operační paměti RAM. Na přední straně nalezneme velký 6,5″ HD+ LCD panel a na té zadní dva fotoaparáty, přičemž ten hlavní disponuje rozlišením 13 megapixelů. Výdrž baterie má na starost 5 000 mAh baterie, která umožňuje 10W nabíjení skrz microUSB. Realme tvrdí, že vydrží až 12,1 hodin hraní her, 21,6 hodin přehrávání videa a 31,9 hodin hovorů. V pohotovostním režimu pak vydrží telefon 40 dní.

Koupili byste si Realme C11?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)