Realme Buds Air: věrná kopie jablečných AirPods za čtvrtinu bude odhalena již za pět dní

realme buds air

Čínský technologický výrobce Realme představí společně s telefonem Realme X2 17. prosince také sluchátka, které až příliš připomínají jablečné AirPods. Jmenují se Realme Buds Air a nyní samotná společnost potvrdila, že budou podporovat bezdrátové nabíjení a přijdou ve dvou barevných variantách – černé a bílé.

Ověřený zdroj také prozrazuje jejich cenu a další informace. Sluchátka Buds Air budou podporovat bezdrátové nabíjení bez nutnosti kupování obalu, který tuto funkci podporuje. Tak to má právě Apple se svými AirPods. Co se týče ceny, mají stát 4 999 JPY, což je v přepočtu přibližně 1000 korun bez daně. Budou stát tak asi 4x méně, než jablečná sluchátka. Snad budou alespoň z poloviny tak kvalitní.

Kromě černé a bílé se spekuluje také o žluté barevné variantě. Chystaná sluchátka od společnosti Realme budou ve konkurovat nejen AirPods, ale také Huawei FreeBuds 3 či Samsung Galaxy Buds. K oficiálnímu představení dojde již za pět dní, tak se nechme překvapit, s čím na nás nakonec společnost vyrukuje.

Budete přemýšlet nad koupí Realme Buds Air?

Zdroj: xiaomitoday.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)