realme 8s se blíží. Nabídne 90Hz displej, velkou baterii a 64MPx foťák

realme 8 5g

Vzhledem k tomu, v jakém chrlí výrobci telefonů nové modely snad nikoho nepřekvapí, že realme pracuje na dalším mobilním telefonu. Má nést název realme 8s a půjde o vylepšenou verzi aktuálního realme 8 5G. Známe hned několik klíčových specifikací.

realme 8s se blíží

Ačkoliv telefon nemá v názvu 5G, půjde o telefon s podporou těchto sítí. Přední stranu má pokrývat 6,5″ displej (s největší pravděpodobností LCD) s obnovovací frekvencí 90 Hz. Dále se můžeme těšit na 64MPx hlavní fotoaparát a 16MPx selfie kamerku. Pod kapotou má tikat čipset MediaTek Dimensity 810 spolu s 6/8 GB RAM a 128/256GB pamětí. Systémem bude tradičně Android 11 s nadstavbou realme UI 2.0 a o výdrž se postará 5 000mAh baterie s podporou 33W nabíjení.

Ze specifikací je tedy zřejmé, že půjde o jakýsi hybrid mezi realme 8 a realme 8 5G. Telefon bude mít také boční čtečku otisků prstů, což nás vede k závěru že bude mít telefon skutečně LCD panel.

Jak se na nové realme těšíte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)