TOPlist

Coca-Cola mobil je tu. Má 120Hz displej, 108Mpx foťák a bohaté balení

coca-cola realme 10

Před pár dny jsme vám přinesli oficiální snímky telefonu realme 10 Pro ve speciální edici Coca-Cola. Dnes tento kousek oficiálně spatřil světlo světa, avšak prozatím pouze v Indii a jakákoliv globální dostupnost je v tuto chvíli bohužel pasé. Přesto se na něj pojďme alespoň mrknout, říct si něco o ceně a parametrech.

realme 10 Pro Coca-Cola Edition se od běžné edice po hardwarové stránce v ničem neliší. Nabízí tedy 6,72palcový IPS LCD panel se 120Hz obnovovací frekvencí, Full HD+ rozlišením a maximálním jasem 600 nitů. Pod kapotou tiká čipset Snapdragon 695 v kombinaci s 8 GB RAM a 128GB úložištěm. Zákazníci mohou počítat také se solidním 108Mpx hlavním snímačem.

Jak již bylo řečeno, Coca-Cola edice přichází se speciální úpravou zad, odlišný je však i obsah balení. Sponka na vysunutí SIM karty je ve tvaru zátky, nechybí ani speciální kartička určující číslo vašeho modelu (od 0001 do 1000) a nechybí ani maskot realmeow. Změn se dočkal také systém, který má upravenou animaci nabíjení. Ta imituje plnění lahve Coca-Coly. Potěší také sada ikon, tapety či zvuky. Cena je nastavena na 20 999 INR, což je asi 5 600 korun bez daně.

Jak se vám líbí nový telefon od realme v Coca-Cola edici?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)