Razer představil vylepšený herní kontroler Kishi V2

herní kontroler Razer Kishi V2

Značka Razer, která stojí za nespočtem extrémně populárního příslušenství pro počítačové, konzolové i mobilní hráče, uvedla na trh telefonní herní kontroler Kishi V2. Díky své prestiži má připínací ovladač podporu u velké spousty her a pochopitelně zaujme i svými parametry. Mezi odlišnosti oproti první generaci patří například programovatelná tlačítka, knoflíky určené přímo pro nahrávání či spouštění aplikace nebo schopnost pojmout i telefony s některými obaly či ochrannými skly.

Propojení s kontrolerem, který se chlubí také pevnějším středovým “mostem”, zajišťuje USB-C konektor (ovladač slouží i pro případné nabíjení skrz) a po softwarové stránce aplikace Razer Nexus. Maximální rozměry telefonu jsou tloušťka 11,5 milimetru (včetně fotoaparátů) a délka 170 milimetrů. Mezi podporovanými mobily jsou zmíněny například telefony Samsung Galaxy od osmé generace Note a S nebo Google Pixely od druhé verze.

Razer Nexus
Razer Nexus

Na oficiálním webu Razeru je kontroler Kishi V2 v tuto chvíli k dostání za 100 dolarů, tedy asi 2 300 Kč. Objednávat se podle všeho zatím dá jen na adresu v USA, ale produkt jistě dorazí i na náš trh.

Jak často hrajete na mobilu hry v panorama režimu?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)