Žhavá novinka pro mobilní hráče: Razer začíná prodávat ovladač Kishi

ovladač Razer Kishi

Celosvětově populární společnost Razer, která už má na svědomí pěknou řádku herního příslušenství, přichází na trh s novým pomocníkem pro mobilní telefony. Jde o ovladač jménem Razer Kishi, který přináší hráčům na mobilních zařízeních pokročilé funkce, zvýšenou přesnost a rozšířené ovládání díky stlačitelným analogovým páčkám, celé řadě základních i multifunkčních tlačítek a osmisměrnému D-padu. Kromě toho má také dvě analogové spouště a dvě ramenní tlačítka, což má hraní na telefonu ještě více přiblížit konzolím.

Pružný design ovladače Razer Kishi podporuje širokou škálu Android telefonů a přímé propojení pomocí USB-C má eliminovat zpoždění vstupů. To je dobrá zpráva pro hráče, pro které je důležitá nízká latence aneb zpoždění mezi dotyky a reakcí telefonu. Funkce průběžného nabíjení telefonu při používání umožňuje delší hraní i streamování her z cloudu. Nový ovladač Razer Kishi je nyní k dostání přímo na webu Razeru za 90 eur, v přepočtu tedy za cca 2400 Kč. Ovladač je dostupný také na Amazonu a postupně bude i u dalších prodejců.

Sháníte podobný ovladač na hraní mobilních her?

Zdroj: TZ Razer

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)