TOPlist

Wow! Aqara ukázala nádherný chytrý ovladač s displejem, vypadá jako z budoucnosti

aqara chytrý ovladač if design awards
  • Aqara představila nádherný chytrý ovladač s displejem
  • Pyšní se elegantním designem a detailní haptikou
  • V Číně se prodává za asi 3 200 Kč bez daně a zamíří i do Evropy

Společnost Aqara rozšiřuje svou nabídku chytrých domácích produktů o velmi zajímavou vychytávku — Starry Magic Knob V1. Tento elegantní otočný ovladač s integrovaným displejem umožňuje intuitivní ovládání široké škály chytrých zařízení ve vaší domácnosti, jako jsou například světla nebo rolety. Navíc se pyšní opravdu nádherným vzhledem, ostatně vyhrál jedno z ocenění na prestižní výstavě iF Design Award 2024.

Magic Knob V1: Nádherný ovladač s hromadou funkcí

Zatímco před pár lety byla u doplňků chytré domácnosti prioritou funkčnost, v poslední době se začíná sázet i na design. Starry Magic Knob V1 od Aqary zaujme na první pohled svým minimalistickým vzhledem. Rozhodně se nejedná jen o praktický nástroj, ale i o estetický doplněk do vašeho interiéru.

Otočný ovladač se pyšní haptickou odezvou a samozřejmě si do něj můžete nakonfigurovat ovládání několika produktů naráz. Displej se navíc automaticky rozsvítí po detekci přítomnosti člověka, takže na něj vidíte i večer a nemusíte hledat zapínací tlačítko. Díky 2,4GHz a 5GHz Wi-Fi připojení je kompatibilní se širokou škálou chytrých zařízení, avšak podle všeho jste omezení na stájové produkty.

To by šlo ale teoreticky vyřešit koupí například Athom Homey. Nejedná se zrovna o levnou investici, ale pokud to s chytrou domácností myslíte vážně, rozhodně bych nad produktem uvažoval, ostatně jsme vám před časem přinesli i recenzi dnes již starší verze.

aqara magic knob chytrý ovladač

Cena není nízká, ale dočkáme se ho i v Evropě

Aqara Starry Magic Knob V1 je v současné době k dispozici v Číně za 999 jüanů (cca 3 200 Kč bez  daně). Podle dostupných informací se brzy chystá jeho uvedení na trh také v Severní Americe a Evropě.

Co říkáte na nový chytrý ovladač od Aqary?

Zdroj: IF Design

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)