Zuckerberg oznámil novinky pro chytré brýle Ray-Ban Stories

chytré brýle Ray-ban stories novinky funkce Zuckerberg

Vůbec bychom se nedivili, kdybyste nevěděli, nebo už dávno zapomněli, že i Facebo… pardon, Meta… má prsty ve vývoji chytrých brýlí. Děje se tak od loňského podzimu a hmatatelným i volně prodávaným výsledkem spolupráce s další proslulou značkou jsou Ray-Ban Stories. Tyto chytré brýle od počátku disponují dvěma 5MPx kamerami, 4GB pamětí pro ukládání maximálně třicetisekundových videí, reproduktory či dotykovým ovládáním. Po měsících informačního vakua přímo Mark Zuckerberg oznámil další novinky pro tyto brýle.

Oznámené vychytávky se týkají chatování skrze aplikace Messenger a WhatsApp. U druhé jmenované bude díky aktualizaci možné zprávy pohodlněji přijímat i odesílat. “Dnes spouštíme další hands-free funkce pro Ray-Ban Stories. Nyní můžete volat, poslouchat přečtené zprávy a posílat end-to-end šifrované zprávy pomocí aplikace WhatsApp. Brzy budete moci také přímo odpovídat na zprávy v aplikaci Messenger nebo WhatsApp pomocí hlasových příkazů,” napsal Zuckerberg před několika hodinami na Facebook.

Chytré brýle Ray-Ben Stories se dají pořídit v oficiálním e-shopu za cenu od 240 dolarů, tedy cca 5 900 Kč. Záleží mimo jiné i na tvaru, který je dostupný ve variantách Wayfarer, Round a Meteor.

Co by podle vás měly určitě umět chytré brýle?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)