TOPlist

Facebook představil nové chytré brýle Ray-Ban Stories. Co umí?

facebook chytré brýle

Po několika měsících spekulací představil Facebook své chytré brýle a to ve spolupráci s renomovanou značkou Ray-Ban. K dispozici jsou buď jako Wayfarer, Meteor nebo Round a jejich cena je možná nižší, než byste čekali.

Facebook Ray-Ban Stories

Brýle nabízí dva 5MPx fotoaparáty, přes které můžete fotit nebo zaznamenat video o délce až 30 sekund. Dle Facebooku pojme 4GB úložiště až 500 fotografií a 30 videí. Potěší taktéž stabilizace videa, HDR nebo noční režim. Nechybí ani tři mikrofony, které dokáží potlačit šum a zajistit tak kvalitní záznam. Nechybí ani vestavěné reproduktory nebo dotykové ovládání po stranách brýlí.

Facebook’s Ray-Ban Stories smart glasses: Cool or creepy?

Facebook's Ray-Ban Stories smart glasses: Cool or creepy?

Všechna pořízená videa či fotografie se vám ukládají do nové aplikace s názvem Facebook View, kde je můžete následně upravit a rychle sdílet na sociální sítě Instagram, Facebook, Twitter, TikTok, WhatsApp a mnoho dalších. Výdrž baterie je deklarována na 3 dny. Nové brýle Ray-Ban Stories jsou k dispozici za cenu 299 dolarů, což je asi 6 400 korun bez daně.

Co říkáte na chytré brýle od Facebooku?

Zdroj: Ray-Ban

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)