PUBG Mobile přináší nový herní režim, anti-cheat a další novinky

pubg mobile team deathmatch 4v4

Tencent Games překračuje dnešním dnem se svým PUBG Mobile milník 400 milionů stažení a chlubí se s až 50 miliony aktivních uživatelů denně. Nová aktualizace 0.13.0 přináší kromě oprav bugů a vylepšené optimalizace také zcela nový režim Team Deathmatch 4v4, novou mapu a také vlastní skiny.

PUBG Mobile Deathmatch 4vs4 🎮 český gameplay

PUBG Mobile Deathmatch 4vs4 🎮 český gameplay

Nový herní režim 4v4 deathmatch je dostupný jak pro první, tak i pro třetí osobu. Ten funguje na bázi neomezených respawnů a tým, který má více zabití vyhrál. Jedno kolo trvá slušných 10 minut a tak zabere méně času, než klasický battle-royale v PUBG Mobile. Kromě jiného jsme se dočkali vylepšeného anti-cheatu a tématiky ve stylu nového filmu Godzilla: Král Monster. Můžeme vyhrát nové odměny a kupovat si ostatní herní doplňky právě na motivy tohoto filmu. V hlavním menu můžeme vidět v pozadí právě Godzillu. Těžko říct, proč se vývojáři rozhodli zrovna pro ni, musíme však uznat, že vše vypadá celkem pěkně a do budoucna si umíme představit i další filmy, se kterými bude hra spolupracovat.

Mezi další novinky patří nový ranking systém, který funguje na bázi popularity. Pokud se nacházíte ve stovce nejlepších hráčů, čekají na vás exkluzivní dárky. Nové skiny jsou dostupné také pro zombie režimy Survive Till Dawn a Darkest Night. Vylepšením prošel také inventář, který je přehlednější a rychleji se v něm orientujete. Aktualizace na PUBG Mobile vyšla dnes a tak ji můžete vesele stahovat na Google Play a App Store.

Vyzkoušíte nový herní režim v PUBG Mobile?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)