PUBG Mobile vyjde brzy v oficiální plné verzi. Se spoustou změn

plná verze PUBG Mobile

Osmého září bude oficiálně spuštěna plná verze mobilní hry PUBG Mobile. Říkáte si, že je to nesmysl, neboť jde hrát už pěkně dlouhou dobu? Máte pravdu a současně vlastně nemáte. Zářijové spuštění se totiž týká verze 1.0, která bude skutečnou plnou verzí této populární střílečky. Ikonický herní styl pochopitelně zůstane zachován, ale rozhodně nepůjde jen o formální update. Vývojáři si pro hráče připravili několik novinek. které 8. září nastanou.

PUBG MOBILE NEW ERA ANNOUNCEMENT

PUBG MOBILE NEW ERA ANNOUNCEMENT

Těšit se můžeme například na realističtější design, upravené textury a vylepšené efekty záblesků či dýmu z bitevního pole. Lepší by měly být také veškeré animace v různých situacích. Třeba i při seskoku padákem nebo běžném běhání. Plná verze PUBG Mobile přinese také trochu upravené ovládání, více možností interakcí se zbraněmi a možnost upravit si některé prvky v nabídce. Turnajová prostředí World League a World Chapionship budou spojena. Velká změna u PUBG Mobile nastává příhodně ve chvíli, kdy konkurenční Fortnite nedobrovolně zmizel z Obchodu Play i App Store kvůli hádkám o peníze a porušování mnohých pravidel.

Těšíte se na ostrý start mobilního PUBG?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)