PUBG Mobile chystá v betě 1.1 nový herní mód Metro Royale

PUBG Mobile Metro Royale

Populární mobilní střílečka PUBG Mobile by měla podle všeho brzy dostat nový mód. Půjde vlastně o výsledek spolupráce s vývojáři jiné oblíbené hry Metro Exodus. Hráči by se měli dočkat nových map, černého trhu, vybavení a zbraní v čele s novinkou jménem Tikhar. Objeví se také nová past Spike Trap, která se má starat o eliminaci vozidel. Navíc přijdou další výzvy. Nový mód se má jmenovat Metro Royale a byl objeven v betaverzi PUBG Mobile 1.1.

Pokud vám od loňska scházel sníh, tak toho se v novém módu také dočkáte. Postavy ve hře se mají také naučit házet předměty, což bylo doposud výsadou počítačové verze. Testovací PUBG Mobile 1.1 beta s Metro Royale módem se dá stáhnout a podle všeho funguje na široké paletě telefonů. Jelikož se zatím jedná o testovací verzi, potkáte tam hlavně počítačově řízené protivníky (boty). Můžete se nicméně pustit do testování, ať máte případně náskok před ostatními. Datum vydání plné verze zatím oznámeno nebylo.

PUBG MOBILE: Aftermath
PUBG MOBILE: Aftermath

Na jakých platformách hrajete hry nejčastěji?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V kapse stále nosí starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)