PUBG Mobile chystá v betě 1.1 nový herní mód Metro Royale

PUBG Mobile Metro Royale

Populární mobilní střílečka PUBG Mobile by měla podle všeho brzy dostat nový mód. Půjde vlastně o výsledek spolupráce s vývojáři jiné oblíbené hry Metro Exodus. Hráči by se měli dočkat nových map, černého trhu, vybavení a zbraní v čele s novinkou jménem Tikhar. Objeví se také nová past Spike Trap, která se má starat o eliminaci vozidel. Navíc přijdou další výzvy. Nový mód se má jmenovat Metro Royale a byl objeven v betaverzi PUBG Mobile 1.1.

Pokud vám od loňska scházel sníh, tak toho se v novém módu také dočkáte. Postavy ve hře se mají také naučit házet předměty, což bylo doposud výsadou počítačové verze. Testovací PUBG Mobile 1.1 beta s Metro Royale módem se dá stáhnout a podle všeho funguje na široké paletě telefonů. Jelikož se zatím jedná o testovací verzi, potkáte tam hlavně počítačově řízené protivníky (boty). Můžete se nicméně pustit do testování, ať máte případně náskok před ostatními. Datum vydání plné verze zatím oznámeno nebylo.

PUBG MOBILE
PUBG MOBILE

Na jakých platformách hrajete hry nejčastěji?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)