TOPlist

PSVR2 na PC? Možná už brzy realita!

PSVR2_PC_nahled
  • Sony právě testuje PSVR2 na PC
  • Jedná se o nejnovější VR headset od Sony
  • Oficiální podpora by mohla přijít již velmi brzy

Možná, že stejně jako já zvažujete už delší dobu koupi PSVR2. A také vás odrazuje především to, že headset funguje pouze na PS5, i když je tolik skvělých VR her taktéž na PC. Vypadá to však, že už brzy bychom mohli mít naše dilema vyřešeno, jelikož Sony se pravděpodobně chystá přivést PlayStation VR 2 i na počítač. Mohlo by jít o reakci na nízké prodeje PS5, které nejsou ani zdaleka tak dobré, jak se očekávalo.

Až do teď se nechtěla firma ke kompatibilitě PSVR2 s PC vůbec vyjadřovat. Nyní to ale vypadá, že přišel důležitý zlom. Sony na svém blogu poměrně nenápadně oznámila, že testuje svůj headset na PC, a s oficiální podporou by měla přijít ještě v průběhu tohoto roku.

PSVR2_S headsetem PSVR2 si možná budeme moct již brzy zahrát i na PC.

Stejně jako první generaci, také PSVR2 se podařilo zprovoznit na počítači již dříve, samozřejmě pouze neoficiálně. Kvůli komplexnosti zařízení a chybějícím driverům je však funkčnost headsetu na PC zatím velmi omezená.

Zkoušeli jste experimentovat s PSVR2 na PC?

Zdroj: The Verge – novinka, The Verge – prodeje PS5, PlayStation

Tomáš Křišťál
O Autorovi - Tomáš Křišťál

Tomáš je už od dětství fanouškem IT, především v oblasti chytrých telefonů a počítačů. Jeho první smartphone byl Samsung Galaxy Mini S5570i, postupem času však… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)