TOPlist

Za pár dní si budete moci zahrát hry z PS Vita na Androidu

PlayStation PS VIta Android aplikace emulátor

Řadíte se mezi fanoušky herních konzolí PlayStation? Tak to snad budete znát i příruční model PlayStation Portable. Ne? Tak alespoň jeho modernějšího nástupce PlayStation Vita? Tato přenosná konzole byla v prodeji ještě poměrně nedávno, nicméně už i na ni se pomalu zapomíná kvůli jiným konkurentům včetně stále výkonnějších mobilních telefonů. Právě tyto dva světy se ale brzy spojí. Jestli se slzou v oku vzpomínáte na některé hry určené přímo pro PS Vita a toto zařízení již nemáte, my pro vás máme dobou zprávu. Brzy vyjde jejich emulátor Vita3K pro Android.

Příchod nového mobilního nástroje oznámil přímo autor emulátoru, který si říká Macdu. U některých titulů pochopitelně nemusí být hraní tak pohodlné jako s plnohodnotnou konzolí, nicméně pro velké množství nadšenců může jít o zajímavou možnost. Jak je u emulátorů zvykem, hodně bude rozhodovat také výkon mobilu. Android verze aplikace Vita3K vyjde již 12. února a k dostání bude na Discordu tohoto projektu. V Obchodě Google Play se neobjeví.

Které PlayStation konzole jste kdy měli?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)