Honor následuje Xiaomi: Při otevření nového stánku jsou připraveny slevy až 80 %

První prodejní stánek Honor bude otevřen v Praze

V pátek se v Praze otevře prodejní stánek Honor, první v oblasti střední a východní Evropy. Budete si tam moci osahat i telefony, které u nás zatím nejsou k dostání. Pokud to pro vás není dostatečný důvod akci navštívit, tak vás možná přemluví vaše peněženka – Honor na místě slibuje až 80% slevy.

První prodejní stánek Honor ve střední a východní Evropě

Otevření oficiálního stánku, proběhne tento pátek 12. října v pražském Obchodním centru Chodov (přízemí u vchodu B) od 14:00. Prodejní zónu slavnostně otevře Sam Yuan, prezident společnosti Honor pro CEE a Nordics. Mezi největší vystavená lákadla se bude řadit notebook Honor Magicbook, nebo sedmipalcový macek Honor Note 10.

honor telefony

 

Slavnostní otevření budou doprovázet velké slevy na vybrané modely. Honor 7C půjde na místě zakoupit o 80 % levněji. V akci budou i další modely jako Honor 10, Honor 9 Lite nebo Honor View 10. Akce jsou limitovány počtem kusů. Ten kdo nakoupí bez slevy dostane jako dárek chytrý náramek Honor TalkBand 3. Akce vyvrcholí losováním o spoustu cen. Hlavní výhrou bude zmíněný phablet Honor Note 10. Otevřením nového stánku společnost ukazuje, že se ji u nás výtečně daří.

Přijdete se na otevření Honor stánku podívat?

Zdroj: TZ

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)