Honor 7A a Honor 7C oficiálně: Levné mobily s duálním fotoaparátem

honor 7A honor 7C oficialne predstaveni

Telefony Honor 7A a Honor 7C oficiálně představeny. Jejich zajímavostí je to, že se s velkou pravděpodobností bude jednat o jedny z nejlevnějších modelů, pokud budete chtít duální fotoaparát. Právě na něj se společnost soustředila.

Honor 7A a Honor 7C oficiálně: Spojuje je nízká cena a duální fotoaparát

Začneme cenou, která u modelu Honor 7A startuje na částce 8999 INR, to je v přepočtu s DPH 3 500 Kč. Honor 7C bude mírně dražší, kdy začíná na částce 9999 INR, což je v přepočtu s DPH 3 900 Kč. V obou případech se jedná o modely se 3GB RAM a 32GB pamětí, které podporují Dual Sim i microSD karty.

honor 7A

Telefony nabídnou stejný duální fotoaparát, který má 13 a 2 MPx, přední selfie kamera má 8 MPx a podporuje odemykání pomocí obličeje. Na zadní straně je ale k dispozici i čtečka otisků prstů. Baterie má kapacitu 3 000 mAh.

honor 7C

Změny se týkají hlavně displeje, kdy Honor 7A má 5,7″ velký displej s rozlišením 1 440 x 720 pixelů. Honor 7C pak nabídne 6″ velký displej. Další rozdíl je v použitém čipsetu, kdy Honor 7A používá Snapdragon 430 a Honor 7C Snapdragon 450. To je u Honor telefonů poměrně neobvyklá volba. Je možné, že pokud bude k dispozici i evropská verze, tak bude s Kirin čipsety. Dostupné jsou telefony prozatím v Indii.

Je pro vás duální fotoaparát důležitou funkcí i mobilního telefonu?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)