TOPlist

Jaký bude první POCO tablet? Xiaomi ukazuje novinku s 2,5K displejem, 10 000mAh baterií a HyperOS

poco tablet ilustrace
  • Xiaomi v Číně uvede nový tablet s povedeným designem
  • Do Evropy by mohl dorazit pod značkou POCO
  • Má 12,1palcový displej, velkou baterii a HyperOS

V předešlém měsíci se začalo spekulovat o prvním tabletu značky POCO. Zařízení se objevilo v certifikační databázi, ale bohužel v té době nebylo k dispozici více informací. Teď se nicméně Xiaomi v Číně chlubí novým produktem, který hodlá oficiálně vydat už ve středu 10. dubna. Podporuje dotykové pero, má pěkný design a je opatřen velkou baterií.

Na pulty čínských obchodů se brzy dostane Redmi Pad Pro a podle názvu půjde o vylepšenou verzi Redmi Padu, jenž v Česku patří k nejprodávanějším tabletům. Jelikož POCO má ve zvyku vydávat své telefony jako rebrand již vydaných Redmi produktů, je dost velká šance, že právě Redmi Pad Pro bude na globálních trzích oním tajemným POCO tabletem.

Redmi Pad Pro

Redmi Pad Pro bude k dispozici v béžové, fialové a černé barvě, přičemž na zádech každé z nich najdeme dva černé kruhy – jeden pro fotoaparát a druhý obsahující blesk. Displej tabletu pokrývá 12,1palcový displej s rozlišením 2,5K a pod jeho kapotou se má kromě 10 000mAh baterie nacházet i 4nm procesor, jenž v benchmarku AnTuTu dokáže získat kolem 650 000 bodů. Jaký konkrétní čipset to je, zatím nevíme. Tablet dorazí s předinstalovaným systémem HyperOS a 3,5mm jackem pro sluchátka.

Na zbytek specifikací a detaily týkající se ceny si budeme muset ještě počkat. Zda se Redmi Pad Pro bude skutečně mimo Čínu prodávat pod značkou POCO, oficiálně nebylo potvrzeno, takže je tohle tvrzení zatím nutné brát s rezervou – byť jsem sám přesvědčen, že by to tak klidně mohlo ve finále skončit.

Jste zvědaví, co nabídne první POCO tablet?

Zdroje: Xiaomiyoupin, Gizmochina

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)