První mobil s neviditelným předním foťákem už se prý vyrábí

prvni-mobil-neviditelny-fotoaparat-zte

V první polovině června jsme vás informovali o tom, že společnost Visionox je připravena masově vyrábět displeje, pod jejich zobrazovací vrstvu se umí schovat čočka fotoaparátu. O této technologii se už nějakou dobu s nadšením mluví a na reálný výsledek, který by se dostal do rukou i běžným zákazníkům, se stále čeká. Pozornost se v posledních týdnech upínala hlavně k Samsungu, Huawei, Oppo či k Xiaomi. Dokonce se mluvilo i o tom, že tuto revoluci zkusí zavést Nokia. Čekání na konkrétní telefon bude asi brzy u konce. Bude pocházet z Číny, ale půjde o úplně jinou značku. Neviditelný fotoaparát má prý do masově vyráběného mobilu jako úplně první vpravit ZTE.

Visionox masová výroba foťák pod displejem ukazka 1

Touto informací se pochlubil přímo šéf společnosti Ni Fei. Jeho firma údajně bude první na světě, kdo tuto technologii zavede. Jméno konkrétního modelu neřekl, nicméně o jednom se spekuluje. Neviditelný fotoaparát by mohl podle odhadů dostat ZTE Axon 20 5G. Nový telefon této čínské značky prošel nedávno několika specifikacemi a mohlo by se jednat právě o ten, který revoluční řešení nabídne.

Těšíte se na tuto technologii?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)