Professor Layton se opět vrátí na Android: Druhý díl oblíbené adventury vypadá skvěle

professor-layton android hra

Professor Layton je poměrně hodně známá herní série. V Česku nemá tak velkou fanouškovskou základnu hlavně z toho důvodu, že původně hry této série vychází na Nintendo konzole, které u nás nejsou tak oblíbené. Může se to ale brzy změnit, protože Professor Layton se opět vrátí na Android s dalším dílem adventury.

Professor Layton and the Diabolical Box je druhá Android hra v této sérii

Není to tak dlouho, co vývojáři z Level-5 vydali první Android díl s podtitulem Curious Village. Zanedlouho bychom se měli dočkat druhého dílu, jak ostatně potvrzuje i první trailer. Který je prozatím v japonštině, protože právě v Japonsku je tato herní série hodně oblíbená, navíc Level-5 jsou japonští vývojáři.

【PV】『レイトン教授と悪魔の箱 EXHD for スマートフォン』

【PV】『レイトン教授と悪魔の箱 EXHD for スマートフォン』

Jakmile ale vyjde, bude k dispozici i v angličtině. Hra si získala oblibu hlavně na konzolích Nintendo DS, kde byla jednou z nejoblíbenějších adventur. U hráčů boduje skvělým grafickým zpracováním, dobrým příběhem a zajímavými hádankami. Zkrátka ideální kombinace pro skvělou adventuru. Datum vydaní druhého dílu na Android se očekává někdy během příštího roku.

Jak se vám líbí Professor Layton? Hráli jste některý z předchozích dílů?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)