Problémy s displejem u Galaxy Fold zřejmě nepřestávají

samsung galaxy fold

Samsung Galaxy Fold nezažil zrovna úspěšný start. Původně měl jít totiž na trh již v dubnu letošního roku. Kvůli problémům s displejovými fóliemi však Samsung zatáhl za záchrannou brzdu a všechny Galaxy Foldy putovaly hezky zpátky do továren. Tam Samsung udělal spoustu změn, které měly všechno vyřešit.

Skládací telefon od Samsungu se  skutečně nakonec dočkal a již pár dní je v prodeji. Opravdu tedy Samsung opravil vše, co slíbil? Dle redaktorů z webu techcrunch.com rozhodně ne. Po jednom dni používání totiž redaktor Brian Heater zjistil, že má telefon hned několik vadných, nefunkčních pixelů. Navíc se nachází přímo v místě ohybu, takže to zřejmě nebude náhoda.

samsung galaxy fold

Redaktor tvrdí, že s telefonem zacházel opatrně a o žádném mechanickém poškození nemůže být řeč. Samsung je o celé situaci informován a intenzivně ji řeší. Brian navíc tvrdí, že jeho předchozí dubnová verze mu fungovala bez jakýchkoliv problémů. Navíc pokud by se nejednalo o známého redaktora z renomovaného webu, odešel by zřejmě s prázdnou. Samsung nabízí pouze zvýhodněnou nabídku na výměnu displeje, což vyjde přibližně na 4 tisíce korun.

Bude Galaxy Fold propadákem?

Zdroj: techcrunch.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)