Jak na rychlé přetáčení YouTube videí? Pomůže nová funkce

přetáčení YouTube videa

Na konci minulého roku jsme informovali o chystané funkci pro oblíbený server plný videí. Dnes už rychlé přetáčení YouTube videí funguje bez problémů. V poslední aktualizaci byla přidána a postupně se aktivuje.

Přetáčení YouTube videí snadno a rychle

Interakce s Youtube aplikací není ideální, například u přetáčení se poměrně často stává, že místo přetočení času zmenšíme video apod. Google si toho je vědom, proto již v prosinci minulého roku implementoval první náznak toho, jak posunovat videa dvojitým poklepáním. V té době ještě funkce nebyla implementována oficiálně. To se ale změnilo po poslední aktualizaci, kdy se toto gesto dostalo do aplikace.

Pokud máte zapnuté video na fullscreen, můžete tím, že dvakrát poklepete na kraje obrazovky, rychle posunout video o 10 vteřin. Poklepání v levé části posune video dozadu, naopak poklepání obrazovky v pravé části jej posune dopředu. Na gifu výše můžete vidět, jak to celé funguje.

YouTube
YouTube

Jak jste spokojeni s rozhraním YouTube aplikace? Využijete novou funkci?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)