Menu

YouTube videa se budou dát rychleji přetáčet

YouTube videa na Androidu můžou mít docela problém, pokud sledujete delší stopáž. Přetáčení delších videí není ideální, obzvlášť pokud chcete video posunout o kousek dozadu. To by se konečně mělo v nové aktualizaci Youtube změnit.

YouTube videa půjdou přetočit poklepáním na displej

O rychlém způsobu přetáčení se mluvilo už před více než rokem. Chvíli bylo o této funkci ticho.  Ukázala se ale v nedávno vydané verzi 11.47, i když jen na malou chvíli. Momentálně je vypnutá, ale s trochou umu se dá zprovoznit. Rychlé přetočení funguje tak, že dvojitým poklepáním na displej můžete přetočit video o 10 vteřin v obou směrech.

Ke zprovoznění je potřeba výše zmíněna verze 11.47, ve které musí být vymazána data aplikace, což znamená, že ztratíte lokální nastavení a offline videa, pokud nějaké máte stažené. Poté spusťte YouTube, spusťte video a poklepáním na levou nebo pravou stranu videa, jej můžete přetáčet. Jakmile se ale aplikace správně synchronizuje se servery, možnost přetáčení zmizí. Obvykle to trvá několik hodin.

Chybí vám možnost rychlého přetáčení YouTube videí?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Qels

z aplikace
12.12.2016 16:39

Chybí. Ale poklepání nenabízí dostatečnou funkci. Lepší než drátem do oka. Co je těžké na délce smyknuti vlevo vpravo jako ve VLC?

Raso_megyessi

Rasťo “RostyMegyessi 0

14.12.2016 14:35

Po aktualizácii na 11.47 a vymazaní dát to naozaj funguje ale po znovuotvorení aplikácie už nie, treba zase vymazať dáta

Orbit09

z aplikace
14.12.2016 17:09

Ta verze byla skvělá, proč tam to ovládání nezůstalo? Svajpnutí pro krátký posun a double click pro pauznutí.

RSS (komentáře k článku)