YouTube videa se budou dát rychleji přetáčet

přetáčení YouTube videa

YouTube videa na Androidu můžou mít docela problém, pokud sledujete delší stopáž. Přetáčení delších videí není ideální, obzvlášť pokud chcete video posunout o kousek dozadu. To by se konečně mělo v nové aktualizaci Youtube změnit.

YouTube videa půjdou přetočit poklepáním na displej

O rychlém způsobu přetáčení se mluvilo už před více než rokem. Chvíli bylo o této funkci ticho.  Ukázala se ale v nedávno vydané verzi 11.47, i když jen na malou chvíli. Momentálně je vypnutá, ale s trochou umu se dá zprovoznit. Rychlé přetočení funguje tak, že dvojitým poklepáním na displej můžete přetočit video o 10 vteřin v obou směrech.

Ke zprovoznění je potřeba výše zmíněna verze 11.47, ve které musí být vymazána data aplikace, což znamená, že ztratíte lokální nastavení a offline videa, pokud nějaké máte stažené. Poté spusťte YouTube, spusťte video a poklepáním na levou nebo pravou stranu videa, jej můžete přetáčet. Jakmile se ale aplikace správně synchronizuje se servery, možnost přetáčení zmizí. Obvykle to trvá několik hodin.

Chybí vám možnost rychlého přetáčení YouTube videí?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)