Prémiový telefon Xiaomi Redmi bude mít čtečku otisků prstů v displeji i velkou baterii

premiovy telefon xiaomi redmi ilustračni foto

V Číně začíná nový trend, kdy šéfové velkých společností poodhalují novinky u chystaných telefonů. Průkopníkem je hlavně Xiaomi. Nyní si díky podobným informacím můžeme s předstihem udělat přehled toho, co bude mít prémiový telefon Xiaomi Redmi.

Prémiový telefon Xiaomi Redmi bude připomínat Pocophone

Generální ředitel společnosti Redmi Lu Weibing pravidelně přes svůj profil na sociálních sítích informuje o tom, jaké novinky uvidíme v nadcházejících telefonech. V poslední době se vše točí kolem prémiového telefonu Xiaomi Redmi.

premiovy telefon xiaomi redmi

Potvrdil již několik klíčových detailů o tomto telefonu. Víme, že jej pohánět Snapdragon 855, bude mít čtečku otisků prstů přímo v displeji. Zároveň se má zachovat velká výdrž baterie jakou známe z levnějších Redmi telefonů. Kapacita má být 4 000 mAh. Dále jsme se dozvěděli, že tento ještě nepředstavený telefon obdrží betaverzi Androidu Q. A samozřejmě má lákat na nízkou cenu. Spekuluje se o 6,39″ displeji s FullHD+ rozlišením, 8 GB RAM a 48 MPx fotoaparátu a vysunovací selfie kameře.

Z toho, co víme, nám hodně telefon připomíná Pocophone, který v minulém roce rovněž obdržel mnoho parametrů z vlajkových modelů, skvělou softwarovou podporu a vše podtrhl nízkou cenou. Tento rok bychom se měli dočkat i druhého Pocophone, bude tak zajímavé, jakým směrem se posune. Na závěr se vrátíme ještě k Redmi telefonu, podle posledních informací se může představit již zítra anebo příští týden v pondělí.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Těšíte se na prémiový telefon Xiaomi Redmi?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)