Jak na opětovné zapnutí přehrávání videa ve videopřehrávači? Aneb nepovedená aktualizace u Samsungu

přehrávání videa ve videopřehrávači Samsung Náhled

Jelikož rychlost inovací hardwaru mobilních telefonů v dnešní době zpomaluje, soustředí se velcí výrobci také na softwarovou stránku. Ne vždy jsou však aktualizace ku prospěchu a spokojenosti všech uživatelů, to se nyní stalo také Samsungu. V dnešním návodu vám poradíme, jak na opětovné zapnutí přehrávání videa ve videopřehrávači?

V čem přesně celý problém spočívá? Při prohlížení videí v Galerii se video začne přehrávat, ale bez zvuku a video nelze ani posouvat. Pokud byste chtěli s videem manipulovat, je nutné zmáčknout tři tečky a zde vybrat možnost přehrávat ve Videopřehrávači. A to je samozřejmě nepříjemné, pokud jste byli zvyklí, že se videa ve Videopřehrávači spouštěla automaticky.

Jak na opětovné zapnutí přehrávání videa ve videopřehrávači?

  1. Otevřete aplikaci Galerie
  2. V pravém dolním rohu klepněte na tři vodorovné čárky pod sebou
  3. Vyberte Nastavení
  4. Posuňte se v menu úplně dolů a zvolte možnost O aplikaci Galerie
  5. Pod nápisem Galerie je uvedena verze aplikace, na tento nápis ťukejte tak dlouho, dokud se ve spodní části obrazovky nezobrazí šedě ohraničená slova [Labs] Gallery labs is enabled
  6. Vraťte se o obrazovku zpět a sjeďte v menu úplně dolů, zde se zobrazila položka Gallery Labs, na tu klikněte
  7. Vypněte možnost Filmstrip in viewer
  8. Zavřete aplikaci Galerie a přehrajte požadované video

Tento návod jsem osobně vyzkoušel na telefonu Samsung Galaxy S21 Ultra s verzí softwaru OneUI 3.1, je však jisté, že bude fungovat také na dalších zařízeních. V opačném případě se na nás neváhejte obrátit v komentářích pod článkem.

Jaké další problémy vám způsobili aktualizace softwaru?

Zdroj: Samsung podpora

Miroslav Selz
O Autorovi - Miroslav Selz

Technologický nadšenec, který od Applu "přesedlal" do světa Androida. Ve volném čase rád píše, cvičí, zpívá, zajímá se o zdravý životní styl a využití mobilních… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)