Pozdní letní slevy u Xiaomi: Zpátky do školy s novým mobilem

Xiaomi slevy zpátky do školy redmi note 11

České zastoupení Xiaomi si pro své fanoušky a zákazníky připravilo pozdní letní slevovou akci pojmenovanou Zpátky do školy. Je věnována primárně navrátilcům do lavic, ale z nabídky zlevněných produktů si pochopitelně mohou vybrat i další. Kromě telefonů si mohou zájemci pořídit s výraznou slevou například televize, robotické vysavače a šikovné drobnosti jako jsou chytré zubní kartáčky, sluchátka nebo chytré hodinky.

“Cenově i výkonově nejzajímavějším modelem v akci Zpátky do školy je Redmi Note 11 Pro ve verzi 6 GB RAM + 128GB úložiště za 6 999 Kč. Běžná cena je přitom 7 999 Kč,” zmiňuje společnost v tiskové zprávě. Dalším smartphonem zahrnutým v akci je například Redmi Note 11S ve verzi 6 GB + 128 GB, který je nyní k dispozici za 5 999 Kč oproti běžné ceně 6 999 Kč. Sleva se týká i telefonů POCO.

Akce se kromě mobilních telefonů vztahuje také na řadu dalších IoT produktů i pro chytrou domácnost. Například Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite je k dostání za 3 999 Kč. Mezi zlevněnými produkty jsou k nalezení i chytré hodinky Xiaomi Watch S1 Active. Původní cena těchto hodinek činí 4 299 Kč a nyní jsou k zakoupení za 3 299 Kč. Na oficiálním webu jsou ve slevě k dispozici třeba sluchátka Redmi Buds 3 Pro nebo televize Xiaomi Mi TV P1.

Kolik už doma máte produktů Xiaomi?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek