TOPlist

Garmin a Porsche Design? Výsledek je super a není drahý!

Garmin
  • Značka Porsche Design byla dlouhé roky spojena se společností Huawei
  • Výsledkem spolupráce byla řada mobilních telefonů a krásné hodinky
  • V současnosti spolupracuje Porsche Design s Honorem a Garminem

V rámci spolupráci společností Huawei a Porsche Design vzniklo několik působivých produktů. Přibližně rok jsem měl možnost používat hodinky Porsche Design, nádherná byla limitované edice dnes již legendárního modelu Huawei Mate 10 Pro, který doma mám až do současnosti.

Produkty se od běžných verzí telefonů nebo hodinek lišily především designem, v případě hodinek jste se mohli těšit na stylové ciferníky nebo působivé uživatelské rozhraní, telefony kromě atraktivního designu nabízely rovněž obrovské interní úložiště. S tím je ale konec…

Vzájemná spolupráce společností Huawei a Porsche Design byla ukončena, nic jiné se ani z mého pohledu stát nemohlo. Bylo jen otázkou času, kdy Porsche Design nalezne nové partnery, kteří budou chtít své výrobky dostat k novým zákazníkům. Ve světě telefonů se příležitosti chopil Honor a musíme uznat, že první výsledky této spolupráce vypadají skvěle.

K překvapení ale došlo ve světě hodinek, tam spolupráci s Porsche Design navázal Garmin, od kterého bychom podobný krok pravděpodobně nečekali. Na stranu druhou, Garmin je ve světě chytrých hodinek naprostá špička a spolupráce mi dává smysl. Jak vypadají hodinky Porsche x Garmin® Epix 2? Vypadají krásně, ale to ostatně platí rovněž pro základní model od společnosti Garmin, ze kterého vychází. Opět se můžete těšit na stylové ciferníky, potěší rovněž drobné změny designu.

Cena příjemně překvapila!

Cenu se navíc podařilo udržet na rozumné úrovni, 995 euro je fajn. Možná namítnete, že to není málo peněz a částečně máte pravdu. Ale je potřeba si uvědomit, že kvalitní Garmin hodinky samy o sobě nejsou zrovna levná záležitost a řada modelů stojí podobnou sumu peněz. Pokud chcete špičkové hodinky se skvělou výdrží, které nikdo ve vašem okolí nebude mít, Porsche x Garmin® Epix 2 jsou správnou volbou.

Jak se vám líbí hodinky Garmin od Porsche Design?

Zdroj: Porsche-Design

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)