Polaroid jako obal telefonu? Telefony Moto dokážou tisknout fotografie

polaroid moto mod tiskarna telefon

Společnost Polaroid už v minulosti zažívala lepší časy. Nyní v době chytrých telefonů už o jejich instantní fotoaparáty není takový zájem. Od roku 2008 si snaží najít cestu na trh s různými výrobky, a to třeba digitálními fotoaparáty nebo i telefony a tablety. Nyní se společně se společností Moto představila novinka, a to speciální modul, který umožní majitelům Motorola telefonů rovnou tisknout pořízené fotografie.

Polaroid Insta-Share promění telefon v přenosnou tiskárnu

Motorola pokračuje v představování zajímavých modulů, které jdou připevnit na záda telefonů řady Moto Z a Moto Z2. Vidět jsme mohli již například projektor, gamepad, nebo hlasitý reproduktor s podporou chytrého asistenta. Nově se dostává i na přenosnou tiskárnu, která je založena na technologiích Polaroidu. Obrázky a fotografie se tisknou na fotografický zinkový papír o rozměrech 5 cm x 7,5 cm. Vytisknuté obrázky jsou ihned suché, odpuzují vodu a odolají roztržení i rozmazání. Zároveň mají samolepicí fólii, takže se dají ihned nalepit kdekoliv chcete.

https://www.youtube.com/watch?v=O23ISH8Fd0w

V telefonu je k dispozici aplikace pro úpravu fotek, můžou se přidat filtry, text nebo třeba různé rámečky. Dostupnost byla oznámena prozatím v USA, nicméně pravděpodobně se dostane tento modul později i k nám. Cena prozatím nebyla odhalena, nicméně máme k dispozici alespoň cenu fotografického papíru. Padesát kusů zinkového papíru pro Polaroid fotoaparáty se u nás prodává za zhruba 1000 Kč.

Co říkáte na tento Moto modul? Využili byste malou přenosnou tiskárnu pro fotografie?

Zdroj: androidpit.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)